Розробка сайтів - чи варто воно того?

розробка сайтів

Сайт давно перестав бути набором веб-сторінок. Сьогодні це потужний та повноцінний інструмент для залучення покупців та продажу товарів чи послуг в інтернеті. Мережа інтернет дозволяє робити покупки з дому. Саме тому багато користувачів воліють купувати товари в мережі, адже так простіше, швидше, зручніше. Ще кілька років тому для того, щоб дізнатися подробиці про компанію, отримати детальну інформацію про продукцію, потрібно було дзвонити в офіс або відвідувати його особисто.

Наразі достатньо перейти за адресою в інтернеті компанії та отримати детальну інформацію. Не лише великий, середній, а й малий бізнес відчув переваги веб-сайту. Це спосіб демонстрації сильних сторін компанії, можливість розповісти про знижки та індивідуальні пропозиції для клієнтів. Веб-майстер, який вирішив заробляти в інтернеті, теж може створити свій сайт, розвивати його та просувати, попутно отримуючи прибуток. Але ж головне питання, як розробити ресурс? Для цього передбачена розробка сайту Київ досвідченими та грамотними спеціалістами.

5 причин, щоб створити сайт

Причина 1. Для бізнесу власний сайт – це візитна картка. Ніщо не завадить власнику розмістити інформацію як завгодно і будь-де. Вона нікуди не зникне, якщо не буде видалена адміністратором. Це одна з головних відмінностей між сайтом та сторінкою у соціальній мережі, де будь-який контент може бути заблокований на прохання користувачів.

Власник бізнесу може:

  • вказати інформацію про способи доставки та оплати;
  • розповісти про діючі акції та знижки;
  • перерахувати основних постачальників та партнерів;
  • завантажити фотографії офісу компанії, складу, фото робочого процесу;
  • створити сторінку із контактними даними.

Вся ця інформація є вкрай важливою для відвідувача, який може стати вашим постійним клієнтом. Для цього його необхідно переконати у високій репутації, надійності та відповідальності фірми. Сайт утворює імідж навколо компанії, формує постійну та лояльну аудиторію. Ви можете контактувати з клієнтами за допомогою електронної пошти, чату, форми, розміщеної на ресурсі.

Причина 2. Додаткова реклама. Ви можете розпочати свою рекламну кампанію. Можлива її організація навіть із незначним бюджетом. Ваші рекламні оголошення відображатимуться в блоках Яндекс.Дірект та Google Ads. У разі зацікавленості користувачі переходитимуть на сайт і будуть здійснювати покупки. Ці рекламні майданчики пропонують гнучкі налаштування та аналітику. Вам не важко буде оцінити ефективність кампанії, при необхідності внести зміни. Встановлюється бюджет на добу, тиждень, місяць. Після закінчення певного часу робиться висновок.

Причина 3. Інструмент просування. Наприклад, ваша компанія займається продажем промислового обладнання. Звичні джерела клієнтів не завжди задовольняють поточні потреби. Інтернет – це значно більше охоплення аудиторії. Створивши сайт, і просунувши його на запит «купити промислове обладнання», ви отримаєте відчутний приплив потенційних клієнтів, які у разі зацікавленості у вашій пропозиції залишать заявку.

Причина 4. Цілодобова доступність. Сьогодні важливо залишатися постійно на зв'язку. Сайт забезпечує роботу вашої компанії 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Ви зможете працювати навіть у вихідні та святкові дні. У цьому ніхто не зможе завадити. Люди залишать заявки, які менеджери опрацюють за першої можливості.

Причина 5. Можливість збудувати ефективну роботу. Завдяки розробці сайту багато компаній повністю переходять в онлайн або значно розвантажують роботу офісу. Як правило, клієнтів цікавить ідентична інформація, менеджерам доводиться відповідати на ті самі питання. За допомогою ресурсу всі важливі відомості структуруються та подаються на сторінках у зручній, лаконічній формі. Навантаження на працівників офісу знижується, підвищується кількість заявок та продажів.

Визначення цілей

Сайт потрібен не лише бізнесу, а й індивідуальним підприємцям, творчим особам. Вам не важко розповісти про себе, продемонструвати свої роботи, організувати портфоліо. Перед розробкою сайту чітко визначіться, навіщо він вам потрібен, які завдання вирішуватиме.

Виходячи з цього, фахівці можуть запропонувати такі варіанти ресурсу в мережі:

  • Landing page – посадкова сторінка, підводить користувача до цільової дії – залишити контакти, заявку або здійснити дзвінок;
  • сайт-візитка – надає клієнтам важливу інформацію про фірму, розвантажує офісних працівників;
  • інтернет-магазин - ресурс, на якому розміщують великий асортимент продукції, необхідний для продажу;
  • корпоративний сайт – необхідний для презентації товару чи послуг компанії.

Будь-який бізнес має свої цілі та завдання. Наявність сайту відкриває багато можливостей для популяризації продукту або послуг. Позначте цілі та завдання бізнесу, і тоді не з'являться сумніви у виборі відповідного типу сайту та в подальших кроках щодо його просування.