Як SEO-оптимізація вплине на просування сайту

SEO

Наприклад, ви створили новий сайт зі зрозумілим дизайном, зручною навігацією та продуманою структурою. Сайт орієнтований на користувачів, вирішення їх проблем, але трафіку немає. Це логічно, адже спочатку про ваш сайт ніхто не знає. У мережі нескінченна кількість ресурсів, і загубитися в такому величезному джерелі нещодавно створеному проекту не складе особливих труднощів. Великі компанії витрачають великі гроші на просування та розвиток.

Про найвідоміші сайти в мережі теж спочатку ніхто не знав, але вони вкладали кошти в просування, тому досягли хорошого результату. Ці проекти впізнають, добовий трафік становить десятки, сотні тисяч користувачів. Чималу роль у просуванні відводять оптимізації проекту за принципами SEO. Що таке SEO-оптимізація та як вона здатна вплинути на просування ресурсу?

Що таке розкрутка

Розкрутка сайту – створення іміджевої складової. Якщо сайт продає, то напрацьовується клієнтура. Найефективніший спосіб просування проекту – використання принципів СЕО. Швидкість просування залежить від обраної тематики. Є конкурентні теми, є дуже конкурентні. Безперечно, вибитися на верхні рядки пошукової видачі в неконкурентних нішах простіше. Потрібно докласти різного рівня зусиль для досягнення поставленої мети. Але навіть у базовій оптимізації та роботі з неконкурентними тематиками важливий загальний підхід до справи.

Раніше можна було купити посилання, розмістити на сайті будь-який контент, щоб влетіти в ТОП. Але часи змінюються, змінюються і принципи, якими керуються пошукові роботи під час ранжирування. Сьогодні важлива не тільки маса сайту, але й інші характеристики, такі як якість контенту, поведінкові фактори. Як правило, користувачі користуються однією з двох найпопулярніших пошукових систем – Яндекс та Google.

Обидві пошукові системи під час ранжирування сторінок проводять оцінку бізнесу, який ховається за конкретним ресурсом. Можна «вилизувати» програмний код, писати ідеальні комерційні тексти, але якщо бізнес є відверто поганим, сайту не дозволять зайняти високі позиції та отримати клієнтів. Ви повинні бути впевнені у тому, чим займаєтеся, що продаєте.

Внутрішня оптимізація

Сьогодні багато клієнтів вважають за краще замовити розкрутку сайту. На це йде чимало часу. До того ж, важливо забезпечити професійний підхід. Перед початком роботи фахівці проводять аудит сайту, аналізують нішу та конкурентів. Далі складається план роботи.

Внутрішня оптимізація ресурсу з SEO включає виконання наступних завдань:

  1. Прописування мета-тегів- title, description, h1, підбираються та додаються на кожну сторінку ключові слова.
  2. Настройка xml. Важлива складова для пошукових роботів.
  3. Настройка txt. У цьому файлі прописують інструкції для пошукових роботів, вказують шлях до sitemap.xml, обмежують індексацію окремих сторінок.
  4. Настройка SEO-модулів. Модуль полегшує виконання різних задач на сайті (теги для різних сторінок ресурсу).
  5. Оптимізація зображень. Зменшується вага картинок без втрати якості, прописується alt до кожної картинки.
  6. Підвищення швидкості завантаження сторінок. Сторінки сайту повинні завантажуватись швидко, повільне завантаження підвищує відсоток відмов.
  7. Налаштовується ЧПУ та хлібні крихти. Необхідно побудувати навігаційні ланцюжки на сайті, завдяки яким відвідувачі зможуть без проблем знаходити потрібні розділи та сторінки.

Не менш важливим є таке завдання, як валідація HTML-коду. Сторінки сайту без помилок і не мають зауважень під кодом частіше потрапляють у ТОП, ніж сторінки з помилками коду. Правильно виконана внутрішня SEO оптимізація, як правило, сприяє зростанню відвідуваності, показників сайту. Ви можете замовити SEO-оптимізацію сайту, щоб у рази полегшити собі завдання, а також забезпечити необхідні умови для швидкого просування ресурсу.

Зовнішня оптимізація

Цей вид просування сайту полягає в ручній реєстрації ресурсу на сторонніх майданчиках з метою отримання якісної органічної маси посилань. Разом з цим спостерігається підняття Індексу Якості Сайту, просування сторінок за основними ключовими запитами.

Висновок

Оптимізація сайту з SEO – важлива складова у просуванні вашого проекту, створення іміджевої складової. Це так само важливо, як вирішувати проблеми клієнтів, які приходять на ваш ресурс за певним контентом, товаром чи послугами. Комплексна SEO-оптимізація дає добрий результат у короткий термін. На сьогоднішній день це один з найбільш доступних, ефективних та недорогих способів розкручування.