Чому варто замовити корпоративний сайт

Корпоративный сайт

Корпоративний сайт та сайт візитку часто плутають. Це два різні проекти, які мають різні цілі. Візитка дає уявлення відвідувачеві про компанію чи товар, що продається. Найчастіше для цього достатньо лише кілька сторінок. Корпоративний сайт відрізняється більш складною та продуманою структурою. Він необхідний не тільки для знайомства потенційного клієнта з компанією, але й для демонстрації наглядних переваг продукту. Якщо фірма займається продажем певної продукції, то на корпоративному сайті створюють каталог, де розміщують всі позиції товару.

З якою метою створюють корпоративний сайт

Його головне завдання не полягає у продажу. Якщо інтернет-магазин має продавати, то корпоративний сайт – збирати заявки, приймати дзвінки або спонукати клієнта відвідати офіс. У результаті подальшої комунікації і передбачається здійснення продажу.

Структура сайту

Його структура приблизно така:

  1. Про компанію. На цій сторінці викладено усі відомості щодо компанії. В ідеалі слід детально розписати історію фірми, етапи розвитку, основні здобутки. Бажано структурувати інформацію, щоб вона не була суцільним «простирадлом». В іншому випадку користувач швидко залишить сторінку.
  2. Каталог продукції. Потрібно продумати структуру подання інформації. Надайте можливість клієнту взаємодіяти з товарами чи послугами (кнопки замовити, купити, детальну інформацію).
  3. Особистий кабінет. На корпоративних ресурсах великих організацій (інтернет-провайдери, мобільні оператори) є форма авторизації для входу в особистий кабінет. Авторизація – можливість для відвідувача залишати коментарі, відгуки, робити покупки.
  4. Новини. Необхідно відвести окрему рубрику, в якій публікуватимуться важливі новини компанії.
  5. Сертифікати. Продемонструйте клієнту нагороди фірми, сертифікати, ліцензії та інші документи, що підтверджують високий статус, компетентність, професіоналізм.
  6. Контакти. Чим більше контактної інформації ви залишите, то вище шанс отримати заявку. Встановіть кнопки соціальних мереж, у «шапці» сайту слід залишити контактний номер телефону, бажано наявність динамічної кнопки «зворотний дзвінок», щоб відвідувачі могли залишати запити для телефонного зв'язку з менеджером. Якщо представництв кілька, і вони знаходяться у різних областях, перерахуйте адреси кожного.

Це основні сторінки та категорії, які мають бути присутніми на корпоративному сайті. Для реалізації складного проекту вірним рішенням буде замовити корпоративний веб-сайт професіоналам. Для них не стане серйозним завданням втілити в готовий проект будь-які задуми, побажання та забаганки клієнта. Наприклад, деякі компанії для спілкування між відвідувачами встановлюють форум. Це складний модуль, що дозволяє формувати лояльну та компетентну цільову аудиторію, яка надалі може вирішувати різноманітні маркетингові завдання.

Відмінності від візитки

Корпоративний сайт Київ або працюючий в будь-якому іншому місті області буде неодмінно відрізнятися від так званої візитки. У першому випадку обов'язково має бути форма пошуку, оскільки на сайті присутні сторінки другого, третього рівня. Можуть бути різні калькулятори, що спрощують для відвідувачів розв'язання різних завдань. Крім структурних відмінностей є і важливі для просування SEO відмінні особливості. Проєкти зі складною, але продуманою структурою простіше просувати у пошукових системах. Логіка тут проста: більше сторінок, отже, більше ключових слів, відповідно, інше охоплення аудиторії.

Під час проектування ресурсу важливо закласти основу подальшого масштабування проекту. Якщо спочатку компанія потребує простого сайту з нехитрою структурою, все одно слід враховувати, що з часом компанія буде розвиватися. Звідси з'явиться потреба у складнішому сайті. Набагато простіше додати нові сторінки, категорії, функції та різний функціонал, ніж створювати сайт наново. Цим завданням знову ж таки займаються професіонали, які розробляють корпоративний сайт для клієнта.

Висновок

Сайт-візитка не гірша і не краща за аналог для вирішення корпоративних завдань. Кожен вид проекту орієнтований на різні завдання. Тому перед його створенням необхідно провести аналіз та визначити, який вид сайту доцільніше розробляти. Слід зважити на розміри бізнесу, довгострокові плани розвитку, обсяг бізнес-процесів, а також прорахувати стандарти ведення бізнесу в конкретній ніші. І тому ще переглядають ресурси конкурентів. Якщо ви вирішите замовити корпоративний сайт у професіоналів, ці та інші завдання будуть вирішені оперативно і якісно. Вам залишиться лише спостерігати за результатом роботи.