LinkedIn зупиняє свою роботу у Китаї

LinkedIn China

Соціальна мережа професійних контактів LinkedIn, яка належить компанії Microsoft, зупинить роботу своєї локалізованої версії у Китайській народній республіці через жорстку політику регулювання інтернету в цій країні. Про це корпорація повідомила у своєму особистому блозі.

«Незважаючи на те, що ми досягли успіхів, допомагаючи китайським користувачам знаходити роботу та можливості у сфері економіки, ми не змогли досягти того ж у більш соціальних аспектах обміну та отримання інформації.» - йдеться у заяві LinkedIn.

Також було сказано, що в Китаї соцмережа «зіткнулася зі значно складнішим робочим середовищем та суворішими нормативними вимогами».

LinkedIn

LinkedIn планує залишити країну вже до кінця цього року. Досить довгий час ця соцмережа була чи не єдиною американською інтернет-компанією, яка працювала у Китаї.

Незважаючи на це, у планах Microsoft стоїть запуск автономної платформи InJobs для шукачів та роботодавців. Додаток запропонує подібні опції пошуку роботи, але в ньому не буде стрічки з можливістю ділитися публікаціями.

У березні 2021 року LinkedIn відключив можливість реєстрації нових користувачів у «Піднебесній» через 30-денне обмеження, яке ввела місцева влада через відмову цієї соціальної мережі цензурувати політичний контент.