Як я розробляю сайти

.Name {
    First name: Dmytro;
    Last name: Romankov;
}
.What I Do {
    Profession: Web-developer;
    Expert: CMS Joomla!;
}
Дмитро Романьков
Великий досвід

Мій стаж розробки – понад 10 років!

Будь-які проекти

Реалізую сайти різної складності!

Задоволені клієнти

До мене завжди повертаються за новими замовленнями!

У роботі використовую CMS Joomla!

Joomla - це безкоштовна система для створення веб-сайтів

Joomla поширюється безкоштовно. Чому «безкоштовно» – це добре? Створення якісного сайту – не найдешевше завдання. Програмісти сьогодні коштують дуже дорого. То навіщо вам переплачувати ще й за систему? Знаю, ви відчуваєте каверзу, так як звикли, що безкоштовне не може бути хорошим - обов'язково є підводні камені. З Joomla підводних каменів немає!

Joomla
0
сайтів у світі
0
розширень
0
волонтерів-програмістів
0
років розвитку

Етапи роботи

Як я працюю з вами

01

Визначаємо дизайн сайту

Узгоджуємо зовнішній вигляд сайту, виходячи з ваших уподобань. Розглядаю приклади сайтів у мережі, які вам сподобались
02

Стверджуємо структуру

Визначимо які мають бути створені розділи, пункти меню та сторінки сайту
03

Наповнюю контентом

Надсилаєте мені весь необхідний контент: логотип, тексти, фотографії високої якості тощо з вказівкою, що і куди ставити
04

Здача сайту та оплата

Після внесення правок ви розраховуєтесь за виконану мною роботу, я ставлю сайт на хостінг, налаштовую і тестую його
05

Надаю повний доступ

Отримуєте доступ (усі логіни та паролі) для керування вашим сайтом

Відповіді на часті питання

Домен – це адреса сайту. Наприклад romankoff.com. Домени можна реєструвати у різних зонах, таких як .com, .ru, .org, kiev.ua та ін. Хостінг – це оренда місця на сервері та його потужностей. Компанії, які пропонують хостінг, називаються хостинг-провайдерами або хостерами. Завдання цих компаній зробити так, щоб ваш сайт був цілодобово доступний для користувачів.

Адаптивність — це здатність сайту «підлаштовуватися» під різні розміри екрана пристрою. Адаптивний сайт добре виглядає і на моніторі (звичайний ПК), і на екрані смартфона. Для коректного відображення сайту мінімальна роздільна здатність екрана вашого пристрою повинна бути не нижче 1366x768.

Кроссбраузерність – властива веб-сайту характеристика, що має на увазі його коректне відображення у всіх популярних браузерах (Chrome, Opera, Firefox, Safari).

SSL-сертифікат - це своєрідне «посвідчення» сайту, що підтверджує безпеку для користувачів. На сайті з SSL-сертифікатом користувачі можуть робити покупки та вводити паролі, не побоюючись за свої дані. Сам сертифікат є набором файлів, встановлених на сервер.

SEO (англ. Search Engine Optimization) – це комплекс заходів для покращення сайту для його ранжування в пошукових системах. Чим краще SEO оптимізація у вашого сайту – тим вище він буде відображатися в Google або Яндекс. У деяких тарифних планах включено базову внутрішню SEO-оптимізацію, яка передбачає написання title, мета-тегів, стиснення зображень та їх alt підпис, мікророзмітку, оптимізацію коду, створення карти сайту, налаштування robots.txt, реєстрацію сайту в пошукових системах Google та Яндекс, підключення Google Analytics.

На даний момент - ні. Можливо, у майбутньому ця опція буде реалізована на сайті.

До оплати приймаються лише готівка.

До оплати приймаються готівка, українські гривні (перерахунок вартості з доларів США в українську гривню проводиться за курсом НБУ на день оплати).

Майже всі мої клієнти приходять до мене за порадами друзів, які були моїми клієнтами і замовляли сайт.

  • якщо ви не з таких – оплата 50% після виконання мною головної сторінки сайту. Потім я повністю доробляю сайт і ви оплачуєте решту - 50%.
  • якщо ви прийшли за рекомендаціями моїх нинішніх та/або колишніх клієнтів - НІЯКИХ оплат до та під час розробки я брати не буду)! Сплатите повну вартість сайту вже після його повної готовності та здачі. Обов'язкові умови: повідомте, хто саме вам мене рекомендував; тільки місто Київ та обов'язкова очна зустріч.

На даний момент – лише Україна, м.Київ. Прийом замовлення передбачає обов'язкову очну зустріч з замовником.

Ціни на мої послуги з розробки сайтів (з розширеними функціональними можливостями) значно нижчі від ринкових. Ви самі можете переконатися в цьому тут.

Як правило, розробка сайту – це командна робота. Спочатку дизайнер малює макет, віддає на обробку верстальнику, який у свою чергу передає готову верстку програмісту, і нарешті готовий сайт оптимізує SEO-фахівець. Порахували? Правильно, в якій-небудь Web-студії сайт робитимуть як МІНІМУМ 4 (!) людини і кожного з них ви повинні будете "нагодувати"... За більш ніж 10 років роботи я освоїв все, щоб виконати ваше замовлення САМОСТІЙНО без допомоги інших. Саме тому ціна розробки в кілька разів нижча ніж у київських Web-студіях.