Інструменти доступності

Skip to main content
© Romankoff Development
Про мене

Давайте знайомитись

.Name {
First name: Дмитро;
Last name: Романьков;
}
Дмитро Романьков з ноутбуком
Мій шлях

Технічна освіта і професійні досягнення

університетська аудиторія зі студентами і викладачем
2005 — 2010

Профільна вища освіта

З самого дитинства я захоплювався комп'ютерами і усім, що з ними пов'язано, тож вибір майбутньої професії був для мене очевидним. Ще у 2009 році, будучи студентом, я розробив свій перший веб-сайт на CMS Joomla, що демонструє мою ранню зацікавленість у цій сфері та практичний досвід у веб-розробці. У 2010 році я здобув ступінь магістра за спеціальністю "Менеджер інформаційно-комп'ютерних систем".

Веб-розробник Дмитро Романьков на своєму робочому місці
2011 — 2023

Робота за фахом

Розпочав працювати у 2011 році SEO-оптимізатором, після чого став активно займатись розробкою веб-сайтів. Завдяки цьому мої замовники отримують готовий сайт з базовою SEO і можуть залучати нових клієнтів для свого бізнесу вже на старті запуску проєкту. Я досвідчений веб-розробник з 12-річним стажем роботи в CMS Joomla. Спеціалізуюсь на створенні лендінгів, корпоративних сайтів та інтернет-магазинів.

Дмитро Романьков опановує нові технології веб-розробки
2024 — сьогодення

Підкорюю нові вершини

Окрім виконання замовлень, я активно займаюсь самостійним навчанням. Зараз особливу увагу приділяю вивченню web-дизайну, технологіям розробки сайтів та приведенням їх у відповідність до таких стандартів як W3C®, WCAG, GDPR та ін. Паралельно з цим займаюсь розробкою власного пет-проєкту.

Оцінки клієнтів

Ваші відгуки — моя мотивація

Олег Черненко
п'ять зірок

"Дуже задоволений роботою Дмитра. Створив сайт, який повністю відповідає моїм потребам. Рекомендую всім!"

Олег Черненко
Аліна Бойко
чотири зірки

"Діма — не лише талановитий веб-розробник, але й чудова людина. Співпрацювати з ним було одне задоволення!"

Аліна Бойко
Максим Ставнійчук
п'ять зірок

"Ваш блог мотивує мене вчитися та розвиватися. Дякую за вашу роботу!"

Максим Ставнійчук
Ольга Шкляренко
п'ять зірок

"Сайт, який створив Дмитро, перевершив всі мої очікування. Дякую за креативний підхід та якісну роботу!"

Ольга Шкляренко
Олександр Старицький
п'ять зірок

"Діма майстер своєї справи! Сайт працює бездоганно, дизайн - просто супер! Однозначно рекомендую!"

Олександр Старицький
Ігор Жолудь
чотири зірки

"Відповідальний та пунктуальний виконавець. Сайт був готовий вчасно і відповідав всім моїм вимогам."

Ігор Жолудь
Наталя Архіпова
п'ять зірок

"Завжди читаю ваші статті з задоволенням. Дякую за те, що ділитесь своїми знаннями і відповідаєте на питання!"

Наталя Архіпова
Михайло Молотов
п'ять зірок

"Один із небагатьох виконавців, хто реально відповідає за озвучені терміни здачи проєкту. Дякую за роботу!"

Михайло Молотов
Дізнайтесь більше

Відповіді на часті питання

Чому ви обрали саме CMS Joomla?

Joomla — це універсальна і гнучка CMS з відкритим вихідним кодом, яка ідеально підходить для створення сайтів будь-якого типу. Вона пропонує цілий ряд переваг. Ця система не вимагає оплати за використання, що робить її доступним варіантом для всіх. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить її простою в освоєнні навіть для користувачів-початківців. Окрім того цей двигун має величезну кількість безкоштовних і платних розширень, які дають змогу додати на сайт практично будь-яку функціональність. Joomla регулярно оновлюється і має безліч функцій безпеки, які захищають ваш сайт від хакерів.

Які веб-проєкти ви можете реалізувати окрім лендінгів, корпоративних сайтів та інтернет-магазинів?

Мені не вистачить навіть години, щоб перелічити вам все, що я можу розробити ;) Але спробую хоча б частково: різноманітні портфоліо для художників і фотографів, форуми та онлайн-спільноти для людей зі спільними інтересами, сайти для членів клубів, асоціацій та організацій, сайти для підтримки соціальних проєктів та благодійності, онлайн курси та освітні портали, сайти бібліотек, ресурси з музикою, фільмами, подкастами, сайти для релігійних організацій, політичних партій та кандидатів, сайти оголошень та каталогів...

Коротше кажучи — обмежень практично немає)

Чи маєте ви досвід роботи в команді?

Так, я маю досвід роботи в команді. Я брав участь у розробці веб-сайтів, де ми з іншими розробниками спільно планували проєкт, обговорювали завдання та ідеї, розділяли обов'язки і координували свою роботу. Завдяки командній роботі, ми змогли досягти поставлених цілей і створити якісний продукт.

Водночас, я можу працювати самостійно. Я володію всіма необхідними навичками для реалізації веб-сайтів практично будь-якої складності, від простих лендінгів до складних інтернет-магазинів.

Скільки часу ви витрачаєте на створення одного сайту?

Час, необхідний для розробки веб-сайту, значно залежить від складності та масштабу проєкту. Прості сайти, такі як лендінги або візитки, можна розробити за кілька днів. Більш складні сайти, такі як інтернет-магазини або корпоративні портали, можуть потребувати від 2-3 тижнів до декількох місяців.

Над яким пет-проєктом ви зараз працюєте?

Наразі я працюю над пет-проєктом, який є веб-сайтом дошки оголошень. Цей сайт за принципом роботи буде схожим на OLX, де користувачі зможуть продавати вживаний товар, а покупці — зв'язуватись з продавцем і купляти. Сайт буде пропонувати як платне, так і безплатне розміщення оголошень. Користувачі, які оберуть платне розміщення, отримають ряд переваг, таких як:

  • здатність завантажити більше фото;
  • виставляти оголошення на головну сторінку;
  • автоматично публікувати оголошення у соціальних мережах;
  • розміщувати більшу кількість оголошень у місяць тощо.

На даний момент я не можу розкривати всі деталі проєкту, адже він знаходиться на стадії розробки. Вірю, що цей проєкт має великий потенціал, і я з нетерпінням чекаю, щоб поділитися ним з вами, коли він буде готовий.