Інструменти доступності

Skip to main content
© Romankoff Development
Схема роботи

Як я розробляю сайти

Створюю веб-проєкти на одній із найкращих платформ у світі, яка дозволяє мені швидко та якісно втілювати ваші ідеї у життя не сумніваючись у надійності та безпеці

Універсальна система

У роботі використовую CMS Joomla!

Joomla — це безкоштовна система для створення веб-сайтів

Чому «безкоштовно» — це добре? Створення якісного сайту — не найдешевше завдання. Програмісти сьогодні коштують дуже дорого. Тому, навіщо додатково переплачувати за розробку системи управління, коли Joomla надає безкоштовний функціонал? Платформа має велику кількість шаблонів і плагінів, що дозволяють налаштувати сайт під свої вподобання. Знаю, що ви можливо сумніваєтесь, оскільки звикли, що безкоштовне не може бути якісним... Але відкиньте ці стереотипи, оскільки Joomla — це надійна система, яка не містить підводних каменів!

CMS Joomla
2500000 +
сайтів у світі
6500 +
розширень
1500 +
волонтерів-програмістів
18 +
років розвитку
Етапи роботи

Як я працюю з вами

 • один

  Визначаємо дизайн сайту

  Узгоджуємо зовнішній вигляд сайту, виходячи з ваших уподобань. Розглядаю приклади сайтів у мережі, які вам сподобались

 • два

  Затверджуємо структуру

  Визначимо які мають бути створені розділи, пункти меню та сторінки сайту

 • три

  Наповнюю контентом

  Надсилаєте мені весь необхідний контент: логотип, тексти, фотографії високої якості тощо із побажаннями, що і куди ставити

 • чотири

  Здача сайту та оплата

  Після внесення правок ви розраховуєтесь за виконану мною роботу, я ставлю сайт на хостінг, налаштовую і тестую його

 • п'ять

  Надаю повний доступ

  Отримуєте доступ (усі логіни та паролі) для керування вашим сайтом

FAQ

Відповіді на часті питання

Що таке "домен" та "хостінг"?

Домен — це адреса сайту. Наприклад romankoff.com. Домени можна реєструвати у різних зонах, таких як .com, .ru, .org, kiev.ua та ін. Хостінг — це оренда місця на сервері та його потужностей. Компанії, які пропонують хостінг, називаються хостинг-провайдерами або хостерами. Завдання цих компаній зробити так, щоб ваш сайт був цілодобово доступний для користувачів.

Що означає "адаптивний сайт"?

Адаптивність — це здатність сайту «підлаштовуватися» під різні розміри екрана пристрою. Адаптивний сайт добре виглядає і на моніторі (звичайний ПК), і на екрані смартфона. Для коректного відображення сайту мінімальна роздільна здатність екрана вашого пристрою повинна бути не нижче 1366x768.

Що таке "кросбраузерність"?

Кроссбраузерність — властива веб-сайту характеристика, що має на увазі його коректне відображення у всіх популярних браузерах (Chrome, Opera, Firefox, Safari).

Що таке "SSL-сертифікат"?

SSL-сертифікат — це своєрідне «посвідчення» сайту, що підтверджує безпеку для користувачів. На сайті з SSL-сертифікатом користувачі можуть робити покупки та вводити паролі, не побоюючись за свої дані. Сам сертифікат є набором файлів, встановлених на сервер.

Що таке "SEO" і що входить до оптимізації у ваших тарифних планах?

SEO (англ. Search Engine Optimization) — це комплекс заходів для покращення сайту для його ранжування в пошукових системах. Чим краще SEO оптимізація у вашого сайту – тим вище він буде відображатися в Google або Яндекс. У деяких тарифних планах включено базову внутрішню SEO-оптимізацію, яка передбачає написання title, мета-тегів, стиснення зображень та їх alt підпис, мікророзмітку, оптимізацію коду, створення карти сайту, налаштування robots.txt, реєстрацію сайту в пошукових системах Google та Яндекс, підключення Google Analytics.

Чи можна замовлену розробку сайту сплатити онлайн на сайті?

На даний момент — ні. Можливо, у майбутньому ця опція буде реалізована на сайті.

Чи можна скинути гроші за розробку на банківську картку?

До оплати приймаються лише готівка.

Ціни вказані у доларах США. І платити теж треба у доларах?

До оплати приймаються готівка, українські гривні (перерахунок вартості з доларів США в українську гривню проводиться за курсом НБУ на день оплати).

Коли потрібно платити? Ви працюєте за передоплатою?

Майже всі мої клієнти приходять до мене за порадами друзів, які були моїми клієнтами і замовляли сайт.

 • якщо ви не з таких — оплата 50% після виконання мною головної сторінки сайту. Потім я повністю доробляю сайт і ви оплачуєте решту - 50%.
 • якщо ви прийшли за рекомендаціями моїх нинішніх та/або колишніх клієнтів — НІЯКИХ оплат до та під час розробки я брати не буду)! Сплатите повну вартість сайту вже після його повної готовності та здачі. Обов'язкові умови: повідомте, хто саме вам мене рекомендував; тільки місто Київ та обов'язкова очна зустріч.

У яких країнах/містах ви працюєте?

На даний момент — лише Україна, м.Київ. Прийом замовлення передбачає обов'язкову очну зустріч з замовником.

Чому у вас так дорого?

Ціни на мої послуги з розробки сайтів (з розширеними функціональними можливостями) значно нижчі від ринкових. Ви самі можете переконатися в цьому тут.

Чому у вас так дешево?

Як правило, розробка сайту — це командна робота. Спочатку дизайнер малює макет, віддає на обробку верстальнику, який у свою чергу передає готову верстку програмісту, і нарешті готовий сайт оптимізує SEO-фахівець. Порахували? Правильно, в якій-небудь Web-студії сайт робитимуть як МІНІМУМ 4 (!) людини і кожного з них ви повинні будете "нагодувати"... За більш ніж 12 років роботи я освоїв все, щоб виконати ваше замовлення САМОСТІЙНО без допомоги інших. Саме тому ціна розробки в кілька разів нижча ніж у київських Web-студіях.