Інструменти доступності

Перейти до головного змісту
© Romankoff Development
Схема роботи

Як я розробляю сайти

Створюю веб-проєкти на одній із найкращих платформ у світі, яка дозволяє мені швидко та якісно втілювати ваші ідеї у життя не сумніваючись у надійності та безпеці

Універсальна система

У роботі використовую CMS Joomla!

Joomla — це безкоштовна система для створення веб-сайтів

Чому «безкоштовно» — це добре? Створення якісного сайту — не найдешевше завдання. Програмісти сьогодні коштують дуже дорого. Тому, навіщо додатково переплачувати за розробку системи управління, коли Joomla надає безкоштовний функціонал?

Платформа має велику кількість шаблонів і плагінів, що дозволяють налаштувати сайт під свої вподобання. Знаю, що ви можливо сумніваєтесь, оскільки звикли, що безкоштовне не може бути якісним... Але відкиньте ці стереотипи, оскільки Joomla — це надійна система, яка не містить підводних каменів!

CMS Joomla
2500000 +
сайтів у світі
6500 +
розширень
1500 +
волонтерів
19 +
років розвитку
Сучасні технології

Додаткові інструменти розробки

логотип html
HTML
логотип css
CSS
логотип bootstrap
Bootstrap
логотип uikit
UIkit
логотип figma
Figma
логотип ubuntu
Ubuntu
логотип docker
Docker
логотип apache
Apache
логотип nginx
NginX
логотип roundcube
Roundcube
логотип php
PHP
логотип javascript
JavaScript
логотип n8n
n8n
логотип mysql
MySQL
логотип mariadb
MariaDB
Етапи роботи

Як я працюю з вами

  • один

    Визначаємо дизайн сайту

    Узгоджуємо зовнішній вигляд сайту, виходячи з ваших уподобань. Розглядаю приклади сайтів у мережі, які вам сподобались

  • два

    Затверджуємо структуру

    Визначимо які мають бути створені розділи, пункти меню та сторінки сайту

  • три

    Наповнюю контентом

    Надсилаєте мені весь необхідний контент: логотип, тексти, фотографії високої якості тощо із побажаннями, що і куди ставити

  • чотири

    Здача сайту та оплата

    Після внесення правок ви розраховуєтесь за виконану мною роботу, я ставлю сайт на хостінг, налаштовую і тестую його

  • п'ять

    Надаю повний доступ

    Отримуєте доступ (усі логіни та паролі) для керування вашим сайтом

FAQ

Відповіді на часті питання

Що таке "домен" та "хостінг"?

Домен — це адреса сайту. Наприклад romankoff.com. Домени можна реєструвати у різних зонах, таких як .com, .ru, .org, kiev.ua та ін. Хостінг — це оренда місця на сервері та його потужностей. Компанії, які пропонують хостінг, називаються хостинг-провайдерами або хостерами. Завдання цих компаній зробити так, щоб ваш сайт був цілодобово доступний для користувачів.

Що означає "адаптивний сайт"?

Адаптивність — це здатність сайту «підлаштовуватися» під різні розміри екрана пристрою. Адаптивний сайт добре виглядає і на моніторі (звичайний ПК), і на екрані смартфона. Для коректного відображення сайту мінімальна роздільна здатність екрана вашого пристрою повинна бути не нижче 1366x768.

Що таке "кросбраузерність"?

Кроссбраузерність — властива веб-сайту характеристика, що має на увазі його коректне відображення у всіх популярних браузерах (Chrome, Opera, Firefox, Safari).

Що таке "SSL-сертифікат"?

SSL-сертифікат — це своєрідне «посвідчення» сайту, що підтверджує безпеку для користувачів. На сайті з SSL-сертифікатом користувачі можуть робити покупки та вводити паролі, не побоюючись за свої дані. Сам сертифікат є набором файлів, встановлених на сервер.

Що таке "SEO" і що входить до оптимізації у ваших тарифних планах?

SEO (англ. Search Engine Optimization) — це комплекс заходів для покращення сайту для його ранжування в пошукових системах. Чим краще SEO оптимізація у вашого сайту – тим вище він буде відображатися в Google або Яндекс. У деяких тарифних планах включено базову внутрішню SEO-оптимізацію, яка передбачає написання title, мета-тегів, стиснення зображень та їх alt підпис, мікророзмітку, оптимізацію коду, створення карти сайту, налаштування robots.txt, реєстрацію сайту в пошукових системах Google та Яндекс, підключення Google Analytics.

Чи можна замовлену розробку сайту сплатити онлайн на сайті?

На даний момент — ні. Можливо, у майбутньому ця опція буде реалізована на сайті.

Чи можна скинути гроші за розробку на банківську картку?

До оплати приймаються лише готівка.

Ціни вказані у доларах США. І платити теж треба у доларах?

До оплати приймаються готівка, українські гривні (перерахунок вартості з доларів США в українську гривню проводиться за курсом НБУ на день оплати).

Коли потрібно платити? Ви працюєте за передоплатою?

Майже всі мої клієнти приходять до мене за порадами друзів, які були моїми клієнтами і замовляли сайт.

  • якщо ви не з таких — оплата 50% після виконання мною головної сторінки сайту. Потім я повністю доробляю сайт і ви оплачуєте решту - 50%.
  • якщо ви прийшли за рекомендаціями моїх нинішніх та/або колишніх клієнтів — НІЯКИХ оплат до та під час розробки я брати не буду)! Сплатите повну вартість сайту вже після його повної готовності та здачі. Обов'язкові умови: повідомте, хто саме вам мене рекомендував; тільки місто Київ та обов'язкова очна зустріч.

У яких країнах/містах ви працюєте?

На даний момент — лише Україна, м.Київ. Прийом замовлення передбачає обов'язкову очну зустріч з замовником.

Чому у вас так дорого?

Ціни на мої послуги з розробки сайтів (з розширеними функціональними можливостями) значно нижчі від ринкових. Ви самі можете переконатися в цьому тут.

Чому у вас так дешево?

Як правило, розробка сайту — це командна робота. Спочатку дизайнер малює макет, віддає на обробку верстальнику, який у свою чергу передає готову верстку програмісту, і нарешті готовий сайт оптимізує SEO-фахівець. Порахували? Правильно, в якій-небудь Web-студії сайт робитимуть як МІНІМУМ 4 (!) людини і кожного з них ви повинні будете "нагодувати"... За більш ніж 12 років роботи я освоїв все, щоб виконати ваше замовлення САМОСТІЙНО без допомоги інших. Саме тому ціна розробки в кілька разів нижча ніж у київських Web-студіях.