Інструменти доступності

Skip to main content
© Romankoff Development

Open Graph — ключ до ефективного просування сайту у соціальних мережах

мікророзмітка Open Graph
Час читання: 2-4 хв.

Open Graph є протоколом, який використовується для розмітки веб-сторінок, щоб забезпечити кращу взаємодію між користувачами та веб-сайтами. Цей протокол дозволяє веб-розробникам встановлювати спеціальні теги на сторінках, які забезпечують зручне відображення контенту у соціальних мережах та пошукових системах.

лендінг пейдж

Що таке Лендінг пейдж та як він допоможе залучити клієнтів

Лендінг пейдж, відомий також як посадкова сторінка, є важливим інструментом маркетингу, що використовується для привертання уваги відвідувачів і перетворення їх на потенційних клієнтів. Це одна з найефективніших форм інтернет-маркетингу, яка допомагає збільшити конверсію і підвищити продажі.

хостинг

Хостинг: все, що потрібно знати

Хостинг — це послуга, яка дозволяє зберігати веб-сайт на серверах, постійно підключених до Інтернету. Це надзвичайно необхідний компонент будь-якого сайту. У цій статті ми більш детально розглянемо, що таке хостинг, різні типи хостингу, а також переваги і недоліки, що пов'язані з цією послугою.

домени різних регіональних зон

Що таке домен? Як обрати і зареєструвати

У цій статті ми розглянемо поняття домену та його різновиди, функції, процес реєстрації та вибору доменного імені, а також способи управління доменом. Домен – це важлива частина будь-якого веб-сайту, і його правильний вибір та налагодження може вплинути на успішність вашого бізнесу у мережі Інтернет.