Інструменти доступності

Перейти до головного змісту
© Romankoff Development

Факультет музичного мистецтва v2.0

*Враховуйте те, що можливі зміни, внесені замовником після передачі йому проєкту, можуть зробити сайт іншим, ніж у портфоліо

Замовник

Дирекція Факультету музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.

Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, який на сьогоднішній день нарахує 10 факультетів та пропонує 33 спеціалізації для майбутніх студентів. За п'ятдесят років свого існування університет вже успішно підготував понад 40 000 кваліфікованих фахівців у сфері культури та мистецтва різних напрямків.

Факультет музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв – це один із найстаріших і найвідоміших факультетів університету, який підготував вже тисячі фахівців.

Випускники факультету мають можливість працювати солістами, учасниками музичних колективів, викладачами музики, а також в інших сферах, пов'язаних з музичним мистецтвом.

Факультет має сучасну матеріально-технічну базу, яка включає навчальні аудиторії, концертні зали, студії звукозапису, музичні інструменти та інше обладнання. Викладацький склад факультету складається з високопрофесійних фахівців, які мають значний досвід роботи у сфері музичного мистецтва.

творчий колектив Jazz Band КНУКіМ під керівництвом Григорія Постоя
«Jazz-Band КНУКіМ» — один із творчих колективів факультету музичного мистецтва

Ось деякі з переваг навчання на факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв:

  • високий рівень підготовки викладачів;
  • сучасна матеріально-технічна база;
  • широкий спектр спеціальностей;
  • можливості для творчої реалізації студентів.

Якщо ви мрієте про кар'єру в галузі музики, факультет музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв – це найкращий вибір для вас.

Завдання проєкту

Метою даного проєкту є комплексна розробка та реалізація сучасного веб-сайту факультету музичного мистецтва для надання абітурієнтам повної та необхідної інформації щодо вступу на певну спеціальність. Після детального аналізу дизайнерської концепції проєкту та конструктивних дискусій із замовником, були визначені основні завдання, які стоять перед нами у процесі розробки цього сайту.

При розробці цього сайту, я робив особливий акцент на його функціональність та естетичну привабливість. Потрібно було забезпечити належний рівень технічної реалізації сайту, зокрема приділити увагу його швидкості завантаження та легкості навігації для користувачів.

Основний фокус роботи полягав у наданні абітурієнтам необхідної інформації про всі можливості та вимоги вступу на факультет музичного мистецтва. На сайті повинні бути розміщені оновлені дані щодо вступних випробувань, приймальної кампанії і багато іншої важливої інформації для абітурієнтів.

Крім того, я повинен був забезпечити наявність функціоналу для зворотного зв'язку, що дозволить абітурієнтам задавати питання та отримувати оперативні відповіді від представників факультету. Також я мав подбати про можливість публікації актуальних новин та подій, що стосуються факультету музичного мистецтва, для повної інформаційної підтримки студентів.

Результат роботи

У цьому відео представлений адаптивний веб-сайт факультету музичного мистецтва КНУКіМ, який я створив. Ви побачите детальний огляд дизайну, структури та функціональних можливостей сайту. Також продемонстровано, як сайт виглядає та працює на різних пристроях: від смартфонів до настільних комп'ютерів.

Промо-ролик адаптивного веб-сайту факультету музичного мистецтва КНУКіМ

Зрештою, для успішного виконання проєкту відповідно до вимог замовника було зроблено наступне:

1. Інтернет-маркетинг

Проведено комплекс заходів з інтернет-маркетингу, включаючи:

  • реєстрацію сайту в пошукових системах;
  • додавання сайту на тематичні ресурси.

2. Структура

Інтерфейс користувача сайту розроблений з урахуванням потреб майбутніх студентів. Він має зручну структуру, зрозумілу навігацію та приємний дизайн.

  • структура сайту чітко розділена на розділи та підрозділи, що дозволяє користувачам легко знаходити потрібну інформацію;
  • навігація сайту проста та зрозуміла, навіть для користувачів, які не мають досвіду роботи з Інтернетом;
  • дизайн сайту сучасний та приємний для ока. Він відповідає загальній концепції сайту та створює позитивне враження у користувачів.

3. Адаптивна верстка

Сайт має адаптивний дизайн, який дозволяє йому коректно відображатися на різних пристроях, включаючи комп'ютери, ноутбуки, планшети та смартфони:

  • адаптивна верстка сайту забезпечує оптимальний розмір шрифту, зображення та інших елементів сайту для кожного пристрою. Це дозволяє користувачам комфортно переглядати сайт, незалежно від розміру екрана їхнього пристрою;
  • структура сайту розроблена таким чином, щоб користувачі могли легко знаходити потрібну інформацію, незалежно від того, з якого пристрою вони переглядають сайт. Для цього на сайті використовуються зручні навігаційні елементи, такі як меню, кнопки та гіперпосилання.

4. Додавання текстового контенту

Сайт містить всю необхідну інформацію для майбутніх студентів, включаючи:

  • інформацію про навчальний процес;
  • детальний опис спеціальностей;
  • докладну інформацію щодо вступу.

5. Оптимізація фото і відео

Всі зображення та відео на сайті були оброблені та оптимізовані для швидкого завантаження та відображення. Це дозволило покращити швидкість роботи сайту та його доступність для користувачів з обмеженим інтернет-трафіком.

6. Анімація

На сайті використовується анімація для доповнення дизайну та робить його більш динамічним та цікавим. Анімація також може бути використана для акцентування уваги на важливій інформації.

7. Інтеграція з YouTube

YouTube-канал факультету інтегрований на сайт, що дозволяє користувачам легко переглядати відео про факультет та його діяльність.

8. Реєстрація

На сайті передбачена можливість реєстрації абітурієнтів, що дозволяє їм швидко та зручно зареєструватись і у подальшому вступити на бажану спеціальність.

9. Доступність

Впроваджено модуль для тих, хто погано бачить, що дозволяє їм комфортно користуватися сайтом. Модуль включає в себе шрифти збільшеного розміру, контрастну кольорову гаму та інші елементи, які полегшують читання тексту.

10. Карта сайту

На сайті створено карту сайту, яка дозволяє користувачам легко знаходити потрібну інформацію. Карта сайту містить список всіх розділів та підразделів сайту, а також посилання на них.

11. SEO оптимізація

Проведено базову SEO оптимізацію, яка дозволила покращити видимість сайту в пошукових системах. SEO оптимізація включала в себе оптимізацію заголовків та мета-тегів, оптимізацію текстового контенту, підключення системи аналітики та створення посилань на сайт.

12. Хостінг

Сайт був розміщений та налаштований на якісному хостінгу, що забезпечує його безперебійну роботу та доступність для користувачів з усього світу.